Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко програє Зеленському 47% у другому турі - опитування КМІС

Дослідження проводили 9-14 квітня.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський у другому турі виборів може набрати 72,2% голосів українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати.

Такі результати оприлюднили в Київському міжнародному інституті соціології, проведеного від 9 до 14 квітня.

За чинного президента Петра Порошенка проголосують 25,4%. Найактивніше кандидатуру Зеленського готові підтримати у східних областях України. Далі з невеликим відривом йдуть виборці Донбасу та південних регіонів. Захід менше підтримує Зеленського (34,8%), але Петро Порошенко і там не отримає більшості голосів (30,5%). 

Щодо впливу можливих дебатів на вибір, то 41,9% українців вважають, що дискусія повинна бути, а 26,7% вважають їх бажаними, але не обов’язковими. Чверть українців вважають дебати непотрібними. При цьому половина опитаних переконана, що Зеленський буде більш щирим від чинного президента. Натомість у випадку Порошенка 19,3% вважають, що він буде щирим на дебатах, не вважають так – 63,1% (не визначилися або відмовилися відповідати – 17,7%). Загалом, 14,9% респондентів стверджують, що дебати будуть визначальними для їхнього вибору.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

ВідеоПерші неофіційні дебати Порошенка та Зеленського відбулись у студії "Право на владу"

Президент несподівано з'явився на ток-шоу, хоча всі попередні програми запрошення він ігнорував. Порошенко в прямому ефірі покликав Зеленського приїхати до студії і поговорити. Той вийшов на телефонний зв'язок і повідомив, що вже перебуває у Парижі, де готується до сьогоднішньої зустрічі із президентом Еммануелем Макроном.  

Перші неофіційні дебати Порошенка та Зеленського відбулись у студії "Право на владу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції