Порошенко прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що він накричав на Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент підтвердив, що просив російського лідера припинити стріляти.

Президент України Петро Порошенко переконує, що не підвищував голос на російського президента Володимира Путіна під час переговорів "нормандської четвірки" у Берліні.

Про це він розповів в інтерв'ю українським телеканалам.

"Ні, я під час переговорів голос ніколи не підвищую. Але прохання припинити стріляти… Дійсно я звернувся до Путіна саме з таким проханням", - сказав Порошенко.

Глава української держави зазначив, що переговори у "нормандському форматі" тривали 6-7 годин, а перед тим у нього була зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, а потім майже годинна зустріч з Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом. 

Нагадаємо, агентство ЛІГА.net з посиланням на членів української делегації на переговорах "нормандської четвірки" повідомляло, що президенту України Петру Порошенку довелося підвищити голос на президента РФ Володимира Путіна.

Під час однієї дискусій Порошенко начебто сказав Путіну: "Знаєте, ні для кого не секрет, скільки вашої зброї і військ на окупованих територіях Донбасу. Для чого ми тут? Щоб ви перестали стріляти...". У цей момент російський президент спробував перебити Порошенка реплікою про необхідність виконання політичної частини Мінська. Тоді український президент підвищив голос: "Ні, ти просто перестань стріляти!".

Відео Чим закінчилися для України переговори лідерів "нормандської четвірки" у Берліні

Залиште свій коментар

Вибір редакції