Порошенко прокоментував скандальне фото з сином у футболці "Russia"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава держави наголосив, що мав серйозну розмову з молодшим сином. 

Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції прокоментував нашуміле фото зі своїм молодшим сином Михайлом.

"Про футболку. Я дійсно побачив цю фотокартку, і я її не бачив раніше це фотокартка з приватного Instagram, вона стосується ночі на Геловін, і це був вертеп, вертепна природа. Хтось малювався чортом, хтось надів цю футболку", - пояснив Порошенко.

Він наглосив, що на фото зображені хлопці 14-15 років, однак навіть на Геловін вважає таку поведінку неприйнятною.  

"З цього приводу в мене була розмова з моїм 15-річний сином, я вас запевняю, і я знайшов правильні слова, щоб він це зрозумів. Але це була не його футболка, він не використовує її у звичайному житті. Але навіть на Геловін, я вважаю, що це не добре",  - додав український лідер. 

Син Порошенка у футболці
facebook.com/steklevko
Син Петра Порошенка Михайло (крайній справа)

Нагадаємо, раніше журналіст Левко Стек опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі фото з молодшим сином Петра Порошенка Михайлом, який поруч з іншими підлітками з розмальованими обличчями стоїть у футболці з написом "Russia".

"Крайній справа - Михайло. Він же - молодший син Петра Порошенка. Він же - учень престижного британського коледжу Concord. Він же - власник стильної футболки "Russia". Він же - отримає від баті добрячої прочуханки за цю фотосесію", - писав журналіст. 

Світлина швидко розлетілася у ЗМІ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції