Порошенко пропонує уряду обговорювати законопроекти із нардепами

Також попередня дискусія необхідна і з президентом.

Президент України Петро Порошенко вважає, що уряд має попередньо обговорювати з комітетами і фракціями Ради законопроекти, які розробляє.

"Ще до того, як законопроект вноситься Кабміном на розгляд Ради, його концепція вже точно буде обговорюватися з комітетами і фракціями", - зауважив він.

Президент вважає, що таке обговорення послужить гарантією пришвидшеного прийняття парламентом законопроектів.

За його словами попередня дискусія необхідна і з президентом. Порошенко наголосив Кабміну про відповідальність перед президентом і Верховною Радою.

Глава держави розраховує на активну між урядом і парламентом.

Як відомо, 14 квітня, під час засідання Верховної Ради нардепи проголосували за призначення спікера парламенту Володимира Гройсмана прем'єр-міністром України. За відповідне рішення проголосували 257 депутатів. Тією ж постановою народні обранці звільнили главу уряду Арсенія Яценюка.

Однак виявилося, що у двох фракцій - БПП і "Народний фронт" - не вистачило голосів навіть за призначення глави Кабміну. Фракція Блоку Порошенка віддала за Гройсмана 131 голос, "Народний фронт" – 75. Разом на двох – 206 депутатів. Решта, хто голосував, це "Воля народу" і "Відродження".

Згідно з програмою діяльності Кабміну, Гройсман на новій посаді планує зайнятися реформою національної безпеки, конституційною реформою, відновити контроль над Донбасом і зайнятися його відновленням, оновити владу і боротися з корупцією, продовжити децентралізацію та ін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: