Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант говорив про необхідність обрання складу парламенту.

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 19 травня, взяв участь у церемонії вшануванні пам’яті жертв політичних репресій в історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" у Києві.

У прес-службі українського гаранта повідомили, що президентське подружжя поклало квіти до Братської могили та вшанувало пам’ять загиблих.

"Вічна пам'ять усім жертвам репресій, похованим у Биківнянському лісі. Вічна пам’ять тим, хто похований у інших місцях розстрілів в Україні і за її межами. Вічна пам’ять", - сказав Порошенко.

Під час свого виступу гарант наголосив, що зараз ворог України може використати період "політичної турбулентності" в Україні, щоби зруйнувати українські досягнення та реформи.

"У даний момент необхідно гідно, без внутрішньополітичних потрясінь пройти період зміни влади. Йдеться не тільки про набуття повноважень новообраним президентом України, але й про обрання складу Верховної Ради", - відзначив Порошенко.

Він додав, що нині перед українськими політиками стоїть завдання забезпечити наступність політики реформ, зміцнити інститути української державності та продовжити євроінтеграцію та шлях до НАТО.

Нардеп Ірина Геращенко наголосила, що це був останній публічний захід Порошенка на посаді президента.

Сьогодні, за багаторічною традицією, Президент Порошенко разом з пані Мариною вшанували пам‘ять жертв політичних...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Неділя, 19 травня 2019 р.

Як повідомлялося раніше, у понеділок, 20 травня, у повноваження президента України офіційно вступить Володимир Зеленський.  За результатами голосування виборців у другому турі він переміг Петра Порошенка. За його кандидатуру віддали понад 73% голосів. Таким чином, Зеленський стане шостим главою держави після проголошення незалежності України 1991 року. Рішення про дату інавгурації ухвалила Верховна Рада 16 травня. Сам Зеленський наполягав на проведенні інавгурації у вихідний день - 19 травня.   

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції