Порошенко провів останню зустріч із радниками в АП та домовився "захищати незмінність курсу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Радники президента один за одним звільняються з посад.

Президент України Петро Порошенко провів останню зустріч зі своїми радниками в Адміністрації президента та домовився із ними "захищати незмінність курсу" України.

Про це у своєму Facebook написала віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

"Сьогодні була в АП. Президент коротко і востаннє в цих стінах зібрав своїх радників, щоб сказати нам кілька теплих слів. Ми подякували йому за честь працювати в команді в історичні, без пафосу, часи", - заявила вона.

За словами Геращенко, він разом зі своїми радниками домовився про подальший захист європейського курсу України.

"5 років ми захищали країну. Тепер - готові захистити незмінність курсу. Все, що відповідатиме захисту суверенітету, територіальної цілісності, інтеграції до ЄС і НАТО - ми будемо гаряче підтримувати. Але не дамо і не дозволимо ні на грам і ні на сантиметр звернути з курсу, за який так дорого заплатила Україна і найкращі українці протягом цих 5 років", - наголосила вона.

Фото старе , але дуже дороге мені. 2014 рік. На фронті- жах, і це знають одиниці в Києві і ті, хто зараз в пеклі - наші...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Нагадаємо, призначення Верховною Радою на 20 травня інавгурації Володимира Зеленського спровокувало хвилю відставок чиновників вищої ланки від областей до Адміністрації президента. Зокрема, заяви про відставки подали очільник АП, його заступники та майже всі радники президента.

ВідеоСекретар РНБО Турчинов і міністр закордонних справ Клімкін подали у відставку

Заяву про звільнення написав міністр закордонних справ Павло Клімкін. Про це повідомив у модний нині спосіб - відеозверненням. Каже, Володимира Зеленського попередив, пообіцяв йому допомогу. А сам іде балотуватися в народні депутати. Великі зміни в Адміністрації президента: про намір піти заявили голова Ігор Райнін і його перший заступник Віталій Ковальчук. І вже офіційно прийнята відставка заступника голови Адміністрації Костянтина Єлісеєва. Пояснив, що хоче очистити місце для нової команди. У медіа заявилася інформація про імовірну відставку секретаря РНБО Олександра Турчинова.    

Секретар РНБО Турчинов і міністр закордонних справ Клімкін подали у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції