Порошенко розповів, чому позбавив Саакашвілі громадянства

Порошенко розповів, чому позбавив Саакашвілі громадянства

Порошенко заявив, що мав діяти відповідно до закону і Конституції.

Екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі під час отримання українського громадянства подав документи з недостовірною або сфальшованою інформацією.

Про це сьогодні, 1 вересня, під час брифінгу в Харкові сказав президент України Петро Порошенко, пише УНІАН.

"Коли ДМС надала в комісію з питань громадянства документи, які свідчили, що при оформленні громадянства була подана недостовірна або сфальшована інформація, я мав діяти відповідно до закону і Конституції. Будь-які інші кроки були би злочинною діяльністю. Я підписав указ так само, як і стосовно інших громадян", - сказав Порошенко.

Президент Петро Порошенко позбавив політика громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він "збирається домагатися законного права повернутися в Україну".

Відео Міхеіл Саакашвілі у прямому ефірі пообіцяв повернутися в Україну

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів