Порошенко розповів дивовижну історію, як Грузія врятувала родину його дружини

Президент пообіцяв знайти мешканців Тбілісі, які допомогли родичам Марини Порошенко.

Родичів першої леді України Марини Порошенко врятували від голодної смерті мешканці Тбілісі.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час державного візиту до Грузії.

"Мало хто знає, що прадід моєї дружини в 1933 році, рятуючи родину від Голодомору, вимушений був виїхати до Тбілісі. І Грузія врятувала родину моєї дружини від голодної смерті", - розповів він.

За словами українського президента, згодом бабуся його дружини – Анна Надєждіна, 1943 року опинилася в Сталінграді і була евакуйована до Тбілісі.

"І вона жила в Тбілісі на вулиці Червоноармійській, 28А, я не знаю, як вона зараз називається, але ми спробуємо знайти цей будинок і подякувати людям, які врятували родину моєї дружини. Це залишається в поколіннях", - додав Порошенко, запевнивши, що саме це формує міцний фундамент довіри і дружби.

Мало хто знає, що прадід моєї дружини в 1933 році, рятуючи родину від Голодомору, вимушений був виїхати до Тбілісі. Так Грузія врятувала родину моєї дружини. Згодом бабуся моєї дружини, опинившись в 1943 році в Сталінграді, була евакуйована до Тбілісі. Такі історії і складають міцний фундамент довіри та дружби між народами України та Грузії. Так само сьогодні ми розраховуємо один на одного.

Опубликовано Петро Порошенко 18 июля 2017 г.

Нагадаємо, раніше Україна та Грузія підписали угоди про стратегічне партнерство та співпрацю у галузі освіти. Країни підписали декларацію про взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності.

Залиште свій коментар