Порошенко розповів, коли Україні чекати безвізового режиму з ЄС

Євросоюз запевнив, що Brexit не вплине на скасування віз для українців.

Формальні процедури в комітетах Європарламенту з приводу безвізового режиму між Україною та ЄС завершаться до літніх канікул.

Про це президент України Петро Порошенко заявив у Брюсселі за підсумками зустрічі з лідерами ЄС, передає УНІАН.

Глава української держави сказав, що керівництво Євросоюзу запевнило його в тому, що затримки у скасуванні віз для українців через Brexit не буде. За його словами, Брюссель і Київ "скоординували дії щодо безвізового режиму".

"Я не бачу яких-небудь ускладнень, але є об'єктивні труднощі, які виникли у зв'язку з Brexit, але це лише відстрочка на дні або, може, на тижні. Нам це було відзначено і підтверджено, що Україна виконала всі свої зобов'язання щодо Плану щодо безвізового режиму ", - заявив Порошенко.

ВідеоПорошенко зустрінеться з очільниками ЄС

Нагадаємо, країни Європейського союзу відклали схвалення рішення щодо надання безвізового режиму для України, Грузії та Косова до вересня 2016 року. Комітет постійних представників країн ЄС на своєму засіданні в середу не зміг дійти одностайної згоди щодо цього питання. 

Начебто надання безвізового режиму гальмується через Німеччину, яка висловлює занепокоєння щодо грузинських організованих злочинних угруповань. Італія та Франція закликають дочекатися схвалення загального механізму призупинення безвізового режиму. Є також країни, які не хочуть приймати рішення щодо безвізового режиму для України, Грузії та Косова до того, поки не буде розглянуто запровадження відповідного режиму для Туреччини.

У Великобританії офіційно оголосили підсумки референдуму щодо виходу з Європейського союзу (Brexit). За результатами плебісциту, більшість жителів Великобританії проголосували за вихід із ЄС – 51,9%. Залишитися в Євросоюзі хочуть 48,1% учасників референдуму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: