Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, коли внесе в Раду зміни до Конституції щодо членства України в ЄС і НАТО

Президент вважає, що ці зміни вже давно назріли.

Президент України Петро Порошенко готовий внести до Верховної Ради зміни до Конституції щодо закріплення прагнень України вступити до НАТО і Європейського союзу.

Про це він 9 серпня повідомив у Twitter.

"Зміни до Конституції в частині закріплення наших амбіцій про вступ України до Європейського Союзу і до НАТО давно назріли. Мною підготовлені поправки до Основного Закону, які подам на розгляд Українського парламенту з початком нового політичного сезону", - зазначив Порошенко.

Раніше віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що закріплення в українській Конституції курсу на ЄС та НАТО потрібне для того, щоб у майбутньому його було складніше змінити. "Росія буде ставити на продовження війни на Донбасі, Росія не готова віддавати Крим і про це говорить. Тому питання НАТО – це питання нашої безпеки", - повідомила Геращенко.

За її словами, Росія також буде ставити на заведення "своїх п’ятих колон до парламенту", на вибори лояльного до РФ президента. 

ВідеоДень Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

Зміни в уродини. Не минулося в День Конституції і без пропозицій змінити основний закон. Про документ сьогодні говорили і президент, і прем'єр, і народні депутати. Пропонували внести туди прагнення вступити до НАТО та ЄС, дати більше повноважень виконавчій владі. Причому зробити це політики пропонують уже до виборів. 

День Конституції. Які зміни в основний закон пропонують внести українські політики

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції