Порошенко розповів, на що витратять конфісковані у Януковича $ 1,5 млрд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гроші витратять на армію. 

Рішення суду про конфіскацію  40 млрд грн (1,5 млрд доларів),  які належали утікачу Віктору Януковичу, набуло чинності. Про це повідомила прес-служба президента України Петра Порошенка. 

Глава держави у Twitter наголосив, що кошти були повернені у державну казну.

"Гроші, вкрадені режимом Януковича, підуть на відновлення боєздатності українського війська", - йдеться в його повідомленні. 

Прес-служба гаранта відзначає, що гроші виділять на підтримку заводів з виробництва боєприпасів, а також на засоби новітньої радіоелектронної боротьби, контрбатарейні радари, новітнє сучасне озброєння для модернізації сухопутних військ, оснащення, будівництво гуртожитків для контрактників і військових готелів для офіцерів.

Порошенко також зазначив, що соціальну підтримку мають отримати і найменш захищенні верстви населення. Гроші обіцяють виділити на розбудову сільської медицини, інфраструктурних проектів тощо.

"Але наголошую на тому, що ці кошти не мають бути проїдені. Це мають бути інвестиції у майбутнє України. Думаю, що наші шановні парламентарі мене почують", - сказав президент.  

Генпрокурор Юрій Луценко додав, що наразі працівники "Ощадбанку" і Держказначейства виконують рішення суду.

"Впевнений, що ці кошти, вкрадені мафією Януковича, мають бути використані так, щоб це відчула армія і народ України", - написав він на своїй сторінці у Facebook. 

Нагадаємо, раніше державний "Ощадбанк" розпочав процес спецконфіскації 1,5 млрд доларів США (40 млрд грн), які перебувають на рахунках "сім'ї" Януковича. Фінустанова виконує рішення суду - гроші спрямують до державного бюджету України. 

Ще 28 січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала 1,42 млрд доларів на рахунках іноземних компаній, які пов'язані з екс-президентом-втікачем Віктором Януковичем, його оточенням, екс-чиновниками з колишнього уряду України, а також із пов'язаними з ними особами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції