Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів про досвід України, який може згодитися НАТО

За його словами, Росія цілеспрямовано посилює нестабільність там, де це можливо, сподіваючись розколоти Захід.

Сьогодні, 8 липня, президент Петро Порошенко заявив, що колективна безпека НАТО може виграти від українського досвіду війни з Росією.

Як пише "Укрінформ", про це президент написав у статті для Wall Street Journal.

Український президент зазначає, що російська агресія на східному фланзі території НАТО є агресією не тільки проти України, але і проти західного світу.

"Але в жодної країни-члена НАТО немає реального досвіду ведення бойових дій проти сучасної російської армії. В України такий досвід є", – написав Порошенко, додавши, що на Донбасі Кремль веде війну на виснаження, постійно порушує умови Мінської угоди про припинення вогню, проте при цьому діє дуже обережно, щоб не спровокувати серйозної реакції з боку світової спільноти.

"Поки Кремль спроможний розпалювати невеликі пожежі в окремих регіонах, таких як Донецька і Луганська області, він використовуватиме їх як інструмент тиску і залякування інших країн", – вважає Порошенко, закликаючи, посилювати тиск на агресора, поки Кремль не виконає умови Мінських угод, не відмовиться від незаконної та нелегітимної анексії Криму і не почне дотримуватися норм права.

Він зазначив, що Росія цілеспрямовано посилює нестабільність там, де це можливо, сподіваючись розколоти Захід і домогтися своїх геополітичних цілей, тому Україна і НАТО потрібні одне одному.

"Тільки поглиблене партнерство НАТО і України забезпечить стабільність в Україні, у Східній Європі, на Чорному морі і в трансатлантичному регіоні в цілому. Підтримка НАТО – це необхідна складова рішення військових проблем і подолання загроз безпеці в Україні", – резюмує Порошенко.

Нагадаємо, що саміт учасників Північноатлантичного Альянсу у Варшаві збере 18 президентів, 21 прем'єр-міністра, 39 міністрів оборони всіх 28 країн-членів НАТО і 26 держав-партнерів. У столиці Польщі зараз безпрецедентні заходи безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції