Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів про переваги сил тероборони

Утримання тероборони обходиться для держави значно дешевше, ніж регулярних військ.

Президент України Петро Порошенко провів нараду за підсумками командно-штабного навчання з територіальної оборони.

Президент відзначив важливість територіальної оборони у загальному комплексі заходів із забезпечення обороноздатності держави.

"Органи управління та підрозділи сил територіальної оборони, які досконало знають свою місцевість та соціально-політичну ситуацію в зонах чи районах їх відповідальності, мають перевагу у боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника та незаконними військовими формуваннями", – сказав Петро Порошенко.

Очільник країни зазначив, що утримання сил тероборони обходиться для держави значно дешевше, ніж утримання регулярних військ, наприклад, у США – в 6 разів, в Данії та ФРН – в 10 разів, оскільки основними джерелами їх забезпечення є місцеві ресурси та матеріально-технічні запаси місцевих військових баз.

Президент звернув увагу на необхідність врахування особливостей досвіду гібридної війни. Саме тому й було вирішено провести командно-штабне навчання з територіальної оборони з практичним призовом на навчальні збори військовозобов'язаних для комплектування підрозділів територіальної оборони.

Президент зауважив, що за метою та масштабами таке навчання відбувається вперше.

Нагадаємо, що раніше Порошенко підписав указ про часткову демобілізацію бійців АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції