Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів про політичну температуру, на якій може гріти руки Росія

Глава держави закликав лідерів партій робити висновки з історії.

Внутрішньополітична боротьба в Україні не повинна перейти в таку форму, котра могла б нести вигоду для Росії. Про це заявив президент Петро Порошенко, повідомляє УНІАН.

"Хіба Голодомор та великий терор 30-х, депортація 40-х та русифікація 70-х стали би можливими, якби ми, українці, зберегли б незалежність, яка була проголошена 100 років тому? Втратили ми її тоді, зокрема, через те, що лідери національної революції допустили внутрішній розбрат, через той розбрат Україна стала здобиччю зовнішнього ворога", - пояснив Порошенко.

ВідеоНе забудемо: 25 листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв Голодоморів

Глава держави закликав керівників усіх політичних сил єднатися заради України. "Так, ми всі – за поділ на владу й опозицію, за демократію і багатопартійність. Загальновизнано, що конкуренція – це двигун прогресу, і це повною мірою стосується і політичної сфери. Але внутрішньополітична боротьба не повинна досягати такої температури, щоб руки на ній гріла Росія", - наголосив президент. На переконання Порошенка, російська агресія проти України – це продовження тієї самої політики на знищення України, яку Москва впроваджувала у 30-ті роки минулого століття.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко зробив припущення, що в далекому майбутньому Росія може визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. "Хотілося б, щоб хай не ми, а краще, щоб ми, а не наші діти, дочекалися неймовірного: аби в Росії сталися такі зміни, за яких російська нова еліта також визнала б Голодомор геноцидом. Або хоча би покаялася за нього", - сказав глава держави. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції