Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко отримав перші £50 тисяч компенсації від BBC

Президент обіцяє перерахувати гроші на благодійність.

Кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко повідомив, що йому надійшов перший транш відшкодування від служби ВВС.

Про це він розповів в ефірі телеканалу 112.

"Сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш в розмірі 50 тисяч фунтів, які ВВС заплатила компенсацією як вибачення", - повідомив Порошенко.

"Кожна копійка з цих коштів буде перерахована на благодійність", - запевняє президент.

Раніше BBC перепросила і погодилася виплатити відшкодування президентові України Петру Порошенку. Вибачення стосується "некоректного матеріалу, в якому йшлося про те, що сторона Петра Порошенка заплатила гроші за те, аби продовжити його зустріч з Дональдом Трампом". ВВС, за словами Порошенка, має компенсувати 160 тисяч фунтів.

Нагадаємо, в статті ВВС йшлося про те, що зустріч президентів США Дональда Трампа та України Петра Порошенка в червні 2017 року була організована за великі гроші. В розслідуванні ВВС з посиланням на джерела повідомлялося, що спочатку зустріч Порошенка й Трампа планувалася короткою. Київ хотів більше часу на переговори. Тому, мовляв, підключили неофіційні канали – вийшли на адвоката Трампа Майкла Коена, який за своє сприяння в проведенні розширених переговорів нібито отримав від 400 до 600 тисяч доларів. 

Адміністрація президента України назвала цю інформацію фейком. В Адміністрації наголосили, що зустріч була організована винятково дипломатичними шляхами, зокрема за допомогою посольства України в США. У Порошенка вимагають опублікувати спростування інформації.

7 лютого суд у Лондоні почав розглядати позов Порошенка про наклеп проти ВВС. Суддя визнав матеріал однобоким.

Залиште свій коментар

Вибір редакції