Порошенко розповів, скільки кораблів втратила Україна через окупацію Криму Росією

Про це глава держави сказав в Одесі.

Україна втратила близько 70% корабельного складу через окупацію Криму Російською Федерацією.

Про це повідомив президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди святкування Дня Військово-морських сил Збройних сил України сьогодні у Одесі, передає УНІАН.

"Протягом тривалого часу держава не віддавала належної уваги своєму флотові. За чверть століття ми спромоглися добудувати лише чотири кораблі ще радянської закладки", - наголосив глава держави.

"В результаті окупації 2014 року Російською Федерацією Кримського півострову Україна втратила близько 70% корабельного складу. Більшість наявних кораблів та катерів зараз потребують ремонту та модернізації", - зауважив президент.

Водночас він додав, що російські окупанти вже відчули міцне українське військо та флот. 

"Ми ще не здолали навалу агресора, але окупанти вже відчули міцне українське військо та флот, що відроджується", - підкреслив він. 

"Саме на системному нарощуванні військово-морського потенціалу України, який забезпечить надійний захист портів, узбережжя, морських комунікацій, національних інтересів на морі, всі ми маємо зосередити наші зусилля", - додав Порошенко.

Як відомо, сьогодні до ВМС України увійдуть два броньовані артилерійських катери. "Швидкісні, непомітні, розроблені українцями", - розповів президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: