Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, коли прийде на допит до ДБР і чому не з'явився на попередній

Порошенко сказав, що буде давати показати у справах, які "виключно політичні".

П'ятий президент України й лідер фракції "Європейська Солідарність" Петро Порошенко має намір прийти до Державного бюро розслідувань для давання показів за два дні, 24 січня. На попередній допит він не з'явився, оскільки у нього була повістка на іншу дату.

Про це 22 січня журналістам "Радіо Свободи" розповів Петро Порошенко.

"Я вчора і не мав приходити, бо я твердо маю забезпечити, щоби були дотримані закони і Кримінально-процесуальний кодекс й не дати можливості створити жодного прецеденту", - прокоментував нардеп.

Крім того, Порошенко розповів, що скасував свій візит у Давос на 24 січня і має намір свідчити у ДБР, зокрема, щодо справи про підписання Мінських угод.

"Так, я прийшов до ДБР, отримав повістку, я піду й дам необхідні свідчення в справі про підписання Мінських угод. Усі справи – моряки, Мінські угоди, націоналізація "Приватбанку", доказ про контрнаступ і звільнення двох третин окупованого Донбасу, судова реформа – усі справи, справи виключно політичні", – підсумував Порошенко.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань 18 січня публічно викликало на допит на 21 та 24 січня п'ятого президента України і діючого народного депутата Петра Порошенка як свідка у провадженні по держзраді під час ведення Мінських переговорів. У бюро пояснили, що раніше неодноразово відправляли Порошенку повістки на адресу офісу та місця проживання, проте на допити він так і не прийшов.

ДБР раніше відкрило нове кримінальне провадження щодо п'ятого президента України Петра Порошенка. Заяву в ГБР написав колишній топ-чиновник часів Віктора Януковича Андрій Портнов. Останній звинувачує Порошенка у державній зраді за підписання Мінських угод в лютому 2015-го року. Нині вже колишній глава ДБР Роман Труба заявляв про 11 проваджень проти Порошенка. Сам експрезидент запевняв, що не фігурує ні в одному з них.

Відео Петро Порошенко з’явиться на допит в ДБР 24 січня – адвокат

ДБР готує примусове приведення Петра Порошенка на допит. 5 президента України там знову не дочекалися. Наразі він є фігурантом у 16 кримінальних провадженнях, зокрема, проходить як свідок у справі "про державну зраду". Слідчі ДБР твердять, що це вже 28 проігнорована ним повістка.    

Петро Порошенко з’явиться на допит в ДБР 24 січня – адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції