Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, від чого залежать перспективи сьомої хвилі мобілізації

Глава держави не може обіцяти, що цьогоріч не буде хвилі мобілізації.

Перспективи та масштаби сьомої хвилі мобілізації залежатимуть від обстановки на фронті.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час акції "Перша хвилина миру" у День пам'яті та примирення сьогодні в музеї історії України у Другій світовій війні сьогодні у Києві, - пише УНІАН.

За його словами, зміцнюючи обороноздатність, посилюємо контрактно-професійну складову у формуванні армії. Два роки тому мінімальна платня воїна снайпера, який брав участь в АТО становила 600 гривень. Тепер мінімальна - сім тисяч, її істотно підвищено з початку року.

"Протягом квітня-травня демобілізували майже всіх, кого призвали минулого року під час четвертої черги мобілізації. Але нової, сьомої хвилі, зверніть увагу, й досі не оголосили. Звільнених ми замінили професіоналами-контрактниками", - заявив він.

"Ми намагаємося мінімізувати вплив війни на життя кожного українця. Єдине, чого поки що не можу пообіцяти, - що мобілізації цього року взагалі не буде. Її перспективи й масштаби залежать не лише від наших планів, але й від обстановки на фронті", - додав президент.

Нагадаємо, що раніше міністр оборони України Степан Полторак розповів про початок демобілізації в Україні і наголосив, що поки що немає необхідності у новій хвилі мобілізації. До цього він також припустив, що мобілізацій може більше не бути взагалі. За словами Полторака, нині все залежить від ситуації на фронті та кількості бажаючих підписати контракт на службу у Збройних силах.

Відео Київський військкомат готується до найгірших сценаріїв сьомої хвилі мобілізації

Залиште свій коментар

Вибір редакції