Порошенко розповів, як у Ізвариному міг загинути під обстрілом

Президент повідомив, що його врятували прикордонники.

Президент України Петро Порошенко розповів, що під час однієї з поїздок у зону АТО його життя врятували прикордонники. Про це президент повідомив у Бортничах в мобільному прикордонному загоні Держприкордонслужби, куди приїхав з нагоди Дня прикордонника.

"У героїзмі прикордонників я міг переконатися багато разів. Сьогодні вже можна про це говорити: прикордонники врятували моє життя під час перебування в легендарному пункті Ізварине, ..., коли готувалася збройна провокація, потрапили під обстріл - саме рішучі та сміливі дії прикордонників дозволили уникнути найстрашнішого", - передає слова президента Інтерфакс-Україна.

Як відомо, президент приїхав привітати прикордонників разом з головами силових відомств. А далі Порошенко повинен вручити державні нагороди та ключі від квартир прикордонникам і взяти участь в допрем'єрному показі фільму "Війна на нульовому кілометрі". В основу фільму лягли історії прикордонників, які в перші місяці російської агресії у складі підрозділів Держприкордонслужби героїчно відстоювали територіальну цілісність України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: