Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, як заробив перший мільйон та про студентську "Волгу"

Авто у студента – було неймовірним фактом, а Roshen народили здорові амбіції.

Мільярдер та власник кондитерської імперії Roshen Петро Порошенко розповів Forbes звідки він взяв свій перший мільйон, та як придумав назву кондитерської імперії.  

"Я завжди був на вістрі… В університеті ми володіли унікальними знаннями, щоб консультувати підприємства, які хотіли вийти на зовнішні ринки. Це були різні підприємства - металургійні заводи, управління будівництва електростанцій, оборонні підприємства. Ми робили для них аналіз зовнішніх ринків, допомагали укладати контракти. І брали при цьому 0,5-1,5% від суми контракту", - розповідає Порошенко.

Він стверджує, що ставши одним із перших таких консультантів, зміг заробити свій перший мільйон.

"На п'ятому курсі у мене з'явилася можливість купити легально зароблену "Волгу". Тоді студент на "Волзі" - це було щось надзвичайне".

Roshen

Перед собою слід ставити амбітні цілі, стверджує політик. Коли він самостійно придумав назву майбутньої кондитерської імперії, на нього дивилися, як на дивака.

"Я придумав. Сказав дружині, вона мене підтримала. Я прийшов на підприємство і запропонував назву Roshen. Всі стали на диби, мовляв, це не брендове ім'я, воно нічого не означає. Я запитав, а що означає Nestle? Це означає "гніздо", але ні в кого таких асоціацій не виникає. Давайте відразу ставити перед собою амбітні цілі", - продовжує Порошенко.

Політик

Щодо своєї участі в СДПУ(о), бізнесмен стверджує, що це було непорозуміння.

"Насправді не було ніякого СДПУ (о). Просто мій друг Віктор Король, який був знайомий з Зінченком і Плужніковим, запропонував мені йти до парламенту. Мовляв, чи не хочеш ти увійти до у список на певних фінансових умовах? Я був готовий. Але повідомив, що балотуюся по мажоритарному округу у Вінницькій області. І якщо пройду, то буду просити, щоб гроші повернули. Я пройшов. Гроші не повернули. З цього була роздута галас. Але я ніколи не вступав у партію СДПУ (о)"

Банкір

Продаж банку "Мрія" за млн здивував багатьох, але Порошенко стверджує, що через політику просто боявся ризикувати вкладниками.

"Я збирався на парламентські вибори в 2006 році й розумів, що не можу дозволити собі ризикувати вкладниками. Я можу захистити себе і нести відповідальність за промислові підприємства. А банк - це бізнес, який можна зруйнувати за день. Тому було прийнято рішення продати банк. Не в найкращий час"

Залиште свій коментар

Вибір редакції