Порошенко скликає РНБО через ситуацію з "ПриватБанком"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нарада розпочнеться менше, ніж за годину.

Президент України Петро Порошенко скликав Раду національної безпеки та оборони. Нарада має розпочатися о 21:00 годині.

ПП: Скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв'язку з ситуацією, що склалася з Приватбанком. Початок о 21.00

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 18 квітня 2019 р.

Глава держави повідомив у Facebook, що метою зустрічі буде обговорення "ризиків та загроз у зв'язку з ситуацією, що склалася з "ПриватБанком".

ВідеоСуд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На думку судді, рішення не просто суперечить чинному на той момент законодавству, але й були порушені норми Конституції України і міжнародні стандарти. Таким чином акціонери не могли "мирно володіти належним їм майном".

Раніше колишній акціонер і позивач Ігор Коломойський пояснив звернення до суду тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є принциповим. "Я хочу для себе справедливості. Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно або неправильно", - пояснив він. Бізнесмен зауважив, що не вимагає повернення банку, але хоче повернути свої гроші. "Мені незрозуміла позиція держави. Вони хочуть залишити собі "ПриватБанк"? Нехай залишають. Мені не потрібен "ПриватБанк". Але там лежало два мільярди доларів капіталу. Нехай повернуть, і немає питань", - заявив Коломойський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції