Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко скликав воєнний кабінет при РНБО

Засідання відбудеться в Адміністрації президента.

Президент України Петро Порошенко зібрав у своїй Адміністрації засідання воєнного кабінету при Раді національної безпеки і оборони України.

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

"Донесення сигналу українських ЗМІ на Сході – це щеплення проти російської пропаганди. В цьому ключі допомога наших іноземних партнерів, які надали Україні передавачі, не менш важлива, ніж передача нам летальної зброї. Адже це також метод захисту нашої країни від гібридної війни", - наголосив він.

Нарада з питань протидії інформаційній агресії РФ

Донесення сигналу українських ЗМІ на Сході – це щеплення проти російської пропаганди. В цьому ключі допомога наших іноземних партнерів, які надали Україні передавачі, не менш важлива, ніж передача нам летальної зброї. Адже це також метод захисту нашої країни від гібридної війни.

Опубликовано Петро Порошенко 19 апреля 2018 г.

Водночас на сторінці Порошенка у Twitter з’явився пост щодо російської агресії.

"Росія веде підривну війну проти України на всіх фронтах. СБУ за 3,5 останніх роки попередила більше 400 спроб терористичних атак в різних регіонах України. Значна частина терористів, які планували підривну діяльність, проходили підготовку у тренувальних таборах на території РФ", - заявив глава держави.

Нагадаємо, раніше у СБУ розповіли, коли Росія готує нове військове вторгнення до України.  У Кремлі готують план введення російських військ вже цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції