Порошенко сподівається на призначення нового прем'єра до кінця тижня

Глава держави вважає парламентську кризу шансом для "тренування" стійкості

Президент Петро Порошенко заявив, що політичну кризу в Україні можливо подолати вже цього тижня. Про це глава держави повідомив під час виступу в будівлі Конгресу США у Вашингтоні на форумі "Боротьба України за свободу триває", пише "Укрінформ".

Окрім того, за словами Порошенка, нового прем'єр-міністра можливо призначити найближчими днями.

"Я абсолютно впевнений, що вихід із парламентської кризи вже дуже близький. Скоріше за все, це відбудеться цього тижня", - сказав він.

Порошенко наголосив, що в Україні існує прагнення до реформ, підкресливши, що політичну кризу, яка склалася в Україні, вважає шансом.

"Хтось може розглядати останню урядову кризу як виклик. Я вважаю її шансом. Ми повинні вийти з неї більш стійкими до внутрішніх і зовнішніх шоків", - сказав він.

Нагадаємо, президент під час свого виступу в Капітолії також закликав Захід надати Україні військову допомогу. За його словами, він не в силах пояснити собі і українцям причин, за якими міжнародне співтовариство не бажає постачати зброю для ЗСУ.

Також Порошенко закликав західних держав-гарантів територіальної цілісності України за Будапештським меморандумом відновити міжнародне правосуддя і допомогти Україні у боротьбі за виживання і незалежне майбутнє. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: