Порошенко сподівається, що у середу Єврокомісія передасть законодавчу ініціативу щодо безвізового режиму

У середу Порошенка очікує розмага з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером. 

Президент України Петро Порошенко розраховує, що у середу Єврокомісія передасть в Європарламент і Раду ЄС рекомендації щодо надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Завтра у мене відбудеться розмова з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, завтра буде візит єврокомісара Гана, і ми сподіваємося, що завтра ми почуємо новину, що питання безвізового режиму будуть передані Єврокомісією до Європарламенту та Ради ЄС", - резюмував президент.

Нагадаємо, у пропозиції Єврокомісії щодо лібералізації безвізового режиму ЄС з Україною, буде міститися норма, що дозволяє країнам ЄС тимчасово відновити візи, якщо відбудеться сплеск міграції. Щоб пропозиція Єврокомісії набула чинності, її повинні схвалити більшість країн-членів ЄС та Європейський парламент. 

Раніше у Євросоюзі заявляли про плани щодо введення візи для громадян Канади та США. Такий крок ЄС може зробити у відповідь на відмову США та Канади надати безвізовий режим для громадян деяких країн-членів ЄС, таких як Румунія, Болгарія, Хорватія, Кіпр та Польща. Відповідну пропозицію планують внести на обговорення вже наступного тижня. Експерти зазначають, що питання віз для громадян США та Канади може нашкодити відносинам сторін, які зараз домовляються про запровадження трансатлантичної зони вільної торгівлі.

ВідеоЄвропейська Комісія може рекомендувати скасувати візи для українців уже до кінця квітня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: