Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко терміново запросив послів "великої сімки" поговорити про долю уряду

Зустріч має відбутися сьогодні.

Президент України Петро Порошенко сьогодні запросив послів "великої сімки", щоб пояснити подальшу долю уряду і реформ. Як повідомляє УНІАН, про це заявив посол ЄС Ян Томбінський.

Нагадаємо, 3 лютого глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус заявив про відставку. За його словами, одна з причин відставки – Ігор Кононенко. Міністр заявив, що протягом року Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку.

Одразу після заяви Абромавичуса, посли країн Євросоюзу, США та Канади висловили глибоке розчарування відставкою. Про це йшлося у спільній заяві, оприлюдненій на сайті посольства Німеччини.

У заяві наголошувалося, що впродовж минулого року Абромавичус і його команда досягли важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні України у відповідність до вимог програми МВФ і сприянні формування більш відкритої та прозорої влади.

Відео Литовський міністр-реформатор Абромавичус не витримав української корупції

Водночас після заяви Абрамовичуса про відставку з міністром зустрівся президент України Петро Порошенко. Після зустрічі глава держави сказав, що Абромавичус має залишитись працювати в уряді.

"Айварас підтвердив, що протягом всього часу роботи в Уряді мав повну мою підтримку його реформаторських ініціатив, як безпосередньо, так і через Нацраду реформ. З могу боку таке сприяння гарантоване й надалі. Вважаю, що Айварас має залишатися міністром і продовжувати реформи. Він пішов думати", - наголосив президент.

Відео Яценюк назвав відставку Абромавичуса "втечею з поля бою"

Залиште свій коментар

Вибір редакції