Порошенко торгується з Януковичем за повноваження - джерело

Дата публікації
Перегляди
3172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко торгується з Януковичем за повноваження - джерело

В оточенні Порошенка кажуть, що він не хоче ставати міністром з розмитими функціями / Фото: УНІАН

За даними джерела з оточення Петра Порошенка, перш ніж погодитись на посаду міністра економіки, він хоче отримати чіткі і немалі повноваження.

Петро Порошенко почав торги з Віктором Януковичем за повноваження на пропонованій йому посаді міністра економіки.

Про це пишуть "Комментарии" з посиланням на джерело в оточенні Порошенка.

За словами джерела, сьогодні посада голови Мінекономіки має достатньо розмиті функції, які, на думку Петра Олексійовича, не дають можливості ефективно працювати.

Тому він погодиться на запропоновану йому посаду лише тоді, коли будуть посилені напрямки, якими йому доведеться займатися.

При цьому джерело нагадало, що посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони в 2005 році Порошенко погодився очолити лише після того, як Віктор Ющенко підсилив його, по суті, перетворивши на альтернативу уряду Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, Янукович підтвердив, що прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував йому кандидатуру Петра Порошенка на посаду міністра економіки.

Президент зазначив, що вже провів коротку бесіду з Порошенком, під час якої той коротко виклав своє бачення організації роботи міністерства та власних кроків як його керівника. За словами Януковича, він залишився задоволений почутим і тепер очікує від Порошенка письмового викладу його плану дій.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація