Порошенко у заключному слові: "Ми знаємо що і як робити"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На НСК "Олімпійський" відбулися дебати між двома кандидатами в президенти.

Президент Петро Порошенко заявив, що наразі потрібно об'єднатися, щоб повернути Крим і захистити Донбас.

Про це він сказав під час заключного слова на дебатах в НСК "Олімпійський".

"Позиція перша. Вони не бачать, що зроблено за п'ять років, вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об'єднатися для того, щоб повернути Крим в Україну, ми з вами маємо об'єднатися, щоб захистити український Донбас, ми маємо захистити Україну від популізму і російських фейків, ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо рух вперед, бо ми знаємо що і як робити, і наша команда, оновлена команда, обов'язково переможе. І я пропоную не порушувати нашу традицію, якою ми закінчуємо будь-яку нашу публічну зустріч - виконання українського гімну", - завершив свій виступ на дебатах Порошенко.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці:

Залиште свій коментар

Вибір редакції