Порошенко ветував закон про "єдине вікно" на митниці та пояснив своє рішення

Дата публікації
Перегляди
4481
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко ветував закон про "єдине вікно" на митниці та пояснив своє рішення

Фото: Сайт президента України

Із проханням про зміни до закону до президента звертались сільськогосподарські товаровиробники.

Петро Порошенко повернув до Парламенту закон, що запроваджує механізм "єдиного вікна" на митниці, ухвалений 5 липня.

Про це йдеться на сайті президента.

На думку Порошенка, депутати під час ухвалення закону додали до нього дискримінаційні норми щодо компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки.

Так, законом передбачено, що компенсовувати пропонується вартість придбання спеціальних вагонів для перевезення зерна. На думку Порошенка, такі вагони можуть дозволити собі придбати лише великі агровиробники, в той час, як більшість аграрної продукції в Україні виробляють фермерські господарства.

Порошенко повернув закон до Верховної Ради разом із запропонованими змінами до нього. До президента також звертались українські сільськогосподарські товаровиробники із проханням внести такі зміни до закону.

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко наклав вето на законопроект, який передбачає введення кримінальної відповідальності за контрабанду лісу. Згодом прес-служба Адміністрації президента повідомила, що Петро Порошенко підтримує посилення кримінальної відповідальності за контрабанду лісу, але він виступає проти лобістських схем у законопроекті, які порушують умови зони вільної торгівлі з Євросоюзом.

Наступна публікація