Порошенко відреагував на незаконні вибори в окупованому Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами гаранта, голосування не визнають в інших країнах.

Президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Кувейту заявив про те, що міжнародні партнери України не визнають вибори президента Росії в окупованому Криму. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Звичайно, що ми спостерігаємо і за незаконними виборами – вибори президента Російської федерації незаконні на території окупованого Криму", - підкреслив Порошенко.

Він додав, що останні декілька днів мав інтенсивні міжнародні контакти і отримав запевнення щодо невизнання виборів президента Росії в Криму.

"І єдиний президент, якого буде обирати Крим, буде президент України. Я з цього приводу не маю жодного сумніву", - підкреслив український гарант. 

Як повідомлялося раніше, Україна надіслала генеральному секретарю ООН, голові Радбезу та делегаціям усіх країн-членів офіційні листи, які наголошують, що проведення Росією президентських виборів в окупованому Криму порушує статут ООН

Ще на початку березня Верховна Рада прийняла резолюцію, в якій визнала намір РФ незаконно провести 18 березня вибори в АРК порушенням Конституції України та міжнародного законодаства.  

За крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкін ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбуваються  18 березня  – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції