Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко виключив з Нацради реформ Гонтареву, Шимківа та Насірова

Загалом зі складу органу вийшли сім осіб.

Президент України Петро Порошенко 13 вересня підписав указ, яким вніс зміни у склад Національної ради реформ.

Згідно з указом, президент виключив з ради колишнього заступника глави своєї адміністрації Дмитра Шимківа, екс-главу Національного банку України Валерію Гонтареву, колишнього голову АП Бориса Ложкіна, екс-міністра фінансів Олександра Данилюка, омбудсмена Людмилу Денісову, народного депутата від Радикальної партії Сергія Рибалку та екс-керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Замість них до Нацради реформ увійшли новопризначений заступник глави Адміністрації президента Сергій Марченко, в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова та керівник  Національного банку Яков Смолій.

Національна рада реформ була створена 2014 року. Вона є спеціальним консультативно-дорадчим органом при президентові України, яка займається питаннями стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їхньої реалізації. Метою діяльності Нацради є забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні.

ВідеоОсінні реформи: що зміниться в Україні з 1 вересня

З початком осені на українців очікує чимало нововведень. З 1-го вересня в Україні стартує освітня реформа. Нинішні першокласники навчатимуться вже 12 років і пройдуть три рівні середньої освіти. З першого дня осені - новий формат у невідкладної медичної допомоги. У Києві з 1-го вересня вона стане більш мобільною – кожен автомобіль буде обладнаний GPS, щоб обрати найближчий шлях до пацієнта. В українських великих містах також почнуть діяти норми про створення транспортно-пересадкових вузлів. 

Осінні реформи: що зміниться в Україні з 1 вересня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції