Порошенко вимагає від Росії реакції на зрив переговорів у Мінську

Дата публікації
Порошенко вимагає від Росії реакції на зрив переговорів у Мінську

Порошенко чекає на реакцію РФ / Reuters

Глава держави телефоном поспілкувався з Меркель та Олландом

Президент України Петро Порошенко разом з главою Франції Франсуа Олландом та канцлером Німеччини Ангелою Меркель закликав до припинення вогню на Донбасі і вимагав від Росії офіційної реакції на зрив тристоронніх переговорів у Мінську.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Лідери України, Франції та Німеччини у розмові наполягали на безумовному і негайному припиненні вогню, оскільки продовжується ескалація конфлікту та зростає кількість жертв серед цивільного населення.

"Співрозмовники виступають за повернення до всіх без виключення пунктів Мінських домовленостей, адже тільки вони є основою для мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Також було погоджено, що не може бути жодних попередніх умов для проведення засідання тристоронньої контактної групи (Україна – Росія – ОБСЄ – Ред. )", - йдеться у повідомленні прес-служби Порошенка.

Український президент разом з канцлером Німеччини та главою Франції висловили розчарування з приводу того, що тристороння контактна група не досягла прогресу під час останнього засідання у Мінську. До того ж, Порошенко   наголосив на необхідності офіційної реакції з боку Росії на зрив роботи тристоронньої контактної групи.

Як повідомлялося раніше,  у Мінську переговорники з "ЛНР" та "ДНР" погрожували відновленням повномасштабних бойових дій

Наступна публікація