Порошенко випробував на собі захищений відеозв'язок

Українські фахівці із чистого листа розробили програми захисту інформації. 

Президент України Петро Порошенко ознайомився з новими технологіями відеоконференцзв'язку у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ). 

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначив Порошенко, використання захищеного відеозв'язку розширить можливості координації з іншими регіонами України, що є важливим в умовах війни.

Окрім того, президент зазначив, що ДССЗЗІ активно проводить роботу з модернізації системи захисту інформації.

"Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркуша, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв'язку", - сказав президент.

Також Порошенко наголосив на важливості співпраці Держспецзв'язку з Міноборони, СБУ та прикордонниками щодо забезпечення захисту секретної інформації та захисту військового зв'язку, яка вже принесла позитивні результати.

Під час тестування пристрою гарант поспілкувався з головою Чернігівської ОДА, який розповів про стан справ в області.   

Нагадаємо, раніше Україна розірвала 20-річну угоду з Росією щодо техзахисту інформації. Документ включав в себе комплекс заходів щодо запобігання витоку інформації технічними каналами, несанкціонованому доступу до неї, навмисним програмно-технічним впливом з метою руйнування або спотворення інформації в процесі її створення, зберігання, обробки та пересилання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: