Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко вирішив скоротити кількість керівників у силових відомствах

Порошенко вирішив скоротити кількість керівників у силових відомствах

Президент доручив оновити командний склад молодими командирами.

Президент України Петро Порошенко вирішив скоротити число керівних посад у силових відомствах.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Я звернувся до Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького складу", - заявив він.

За словами Порошенка, нині є помітними диспропорції у співвідношенні посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу, водночас євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки.

"Сьогодні Україна проводить масштабні реформи сектору безпеки та оборони. Ми оновлюємо не лише техніку, але в першу чергу командний склад. Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою", - наголосив президент.

Нагадаємо, раніше масове скорочення через провальну переатестацію начальників анонсували у Міноборони. Зокрема, у центральному апараті відомтсва планують звільнити 200 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції