Порошенко висунув три варіанти вирішення кризи у владі і кандидатів на місце Яценюка

Глава держави прагне до прискорення реформування України.

Президент Петро Порошенко проводить зустрічі з лідерами фракцій.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, наразі проходить зустріч із лідером "Самопомочі", мером Львова Андрієм Садовим.

Мета усіх зустрічей Порошенка – прискорення виходу з політичної кризи. "Для всіх зрозуміло, що для формування нового уряду потрібна нова коаліція. Її головними критеріями має стати збереження проєвропейського курсу і пришвидшення реформ", - зазначив Цеголко.

Він навів три варіанти розвитку подій:

1. Технократичний уряд (на чолі з Наталією Яресько). У випадку об'єднання всіх проєвропейських фракцій довкола технократичного уряду.

2. Політичний уряд (наприклад, на чолі з Андрієм Садовим). Мета цього уряду, як і попереднього – пришвидшення темпу реформ.

3. Якщо парламентські сили мають інші кандидатури, нехай пропонують їх і знаходять 226 голосів у Верховній Раді.

Цеголко додав, що Порошенко готовий працювати з будь-яким кандидатом, якого запропонує коаліція.

Раніше представник президента України у парламенті Степан Кубів повідомив, що Петро Порошенко має намір зустрітитися з представниками парламентських фракцій і груп у понеділок, 14 березня, о 19:30.

Сам глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що бачить себе у кріслі прем'єр-міністра, а вакантні посади міністрів потрібно доукомплектувати. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація