Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко витратив на відпочинок у Франції понад 700 тисяч гривень – декларація

Також він повідомив про дохід у 547 тисяч грн.

П’ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко витратив на відпочинок у Франції 712 тисяч гривень.

Відомості про це він вніс до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Так, Порошенко 28 січня заплатив за туристичні послуги у Франції 514,6 тисячі гривень, а 5 лютого – ще 197,4 тисячі.

Також у декларації вказується дохід у розмірі 547 тисяч гривень від відсотків з депозиту в Міжнародному інвестиційному банку.

Як повідомлялося раніше, дані Bloomberg Billionaires Index свідчать, що за роки президентства Петро Порошенко втратив до 40% чистого капіталу, який нині становить 705 мільйонів доларів. Статки він втратив невдовзі після обрання його президентом 2014 року. Найбільш цінним активом Порошенка є кондитерська корпорація Roshen, яку він створив 1996-го. Уже 2012 року виробництво продукції сягнуло 400 тисяч тонн. Протягом наступних двох років (після заборони продукції в Росії) обсяги виробництва скоротилися на 25%. 

Відео Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Петро Порошенко таки з'явився на допит до Державного бюро. До цього він проігнорував більше двох десятків викликів, а в ДБР навіть заговорили про те, що можуть доправити його силоміць. Утім, цього не знадобилося. Політик сам прийшов, щоб відповісти на запитання в справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських домовленостей. Саме спілкування з правоохоронцями тривало близько трьох годин. Порошенко поскаржився на перелік запитань, які йому ставили слідчі.  

Близько трьох годин тривав допит Порошенка в ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції