Порошенко включив Антикорупційне бюро до органів по боротьбі з організованою злочинністю

Дата публікації
Перегляди
390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко включив Антикорупційне бюро до органів по боротьбі з організованою злочинністю

Верховна Рада ухвалила закон ще у липні / Фото: Офіс президента України

5 серпня президент України підписав відповідний закон.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України".

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Закон було ухвалено Верховною Радою України 16 липня 2015 року.

"Метою документу є приведення законодавчих актів у відповідність із Законом та забезпечення практичної реалізації його положень в частині включення новоутвореного державного правоохоронного органу – Національного антикорупційного бюро України (НАБ) до кола суб'єктів відповідних правовідносин у сфері публічного права", - повідомляють у прес-службі АП.

Відповідно до закону, будуть врегульовані трудові відносини за участі працівників НАБ, обмежені їхні можливості брати участь у виборчому процесі. Крім того,  Національне антикорупційне бюро буде включене до числа державних органів, які беруть участь у боротьбі з організованою злочинністю та до кола суб'єктів забезпечення національної безпеки.

Нагадаємо, що раніше 4 серпня президент України Петро Порошенко підписав закон про нову поліцію, який має набрати чинності через три місяці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
390
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація