Порошенко запропонував зміни, які дозволять розгортання миротворчої місії на Донбасі

Законопроект допоможе зберегти міжнародний санкційний режим.

Сьогодні, 4 жовтня, до Верховної Ради України внесли проект Закону «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

Ініціатором законопроекту є президент Петро Порошенко. Зокрема, пропонується внести зміни до Статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". 

«Стаття 1. Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік з дня набрання чинності Законом України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі – окремі райони Донецької та Луганської областей)», - йдеться у пояснювальній записці.

Законопроект  дозволить створити необхідні умови для розгортання в окремих районах Донецької та Луганської областей України миротворчої операції ООН і зберегти міжнародний санкційний режим.

ВідеоОкремі статті законопроекту про реінтеграцію Донбасу стали предметом гарячих суперечок

Нагадаємо, президентський законопроект щодо реінтеграції Донбасу подано до парламенту. Повна назва документа - законопроект №7163 "Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Що пропонує Порошенко у законопроекті про реінтеграцію читайте за посиланням

Залиште свій коментар