Порошенко вперше прокоментував свої скандальні білборди із зображенням Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент підкреслив, що не порівнює російського президента із Зеленським.

Президент України Петро Порошенко вперше прокоментував свої скандальні передвиборчі білборди із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

Про це він заявив під час передвиборчих дебатів на НСК "Олімпійському", які організовував штаб Порошенка 14 квітня.

"Я окремо хочу наголосити. Я аж ніяк не кажу, не казав, і не буду казати про знак рівності між Путіним і Зеленським. Це не так. Я лише хочу нагадати слова Путіна, що для нього будь-який президент України, крім Порошенка, це є його мрія, і тому країна Україна потребує сильного президента", - підкреслив він.

За словами президента, Путін навмисно підвісив питання звільнення заручників та військових, оскільки він чекає виборів, щоб "змінився Порошенко".

"Ці борди стверджують лише про одне – ми не дамо пану Путіну шансів на його успіх", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, 9 квітня щонайменше у двох містах України - Києві та Харкові - з'явилася агітаційна реклама на бордах, на яких зображені навпроти один одного профілі облич президента Петра Порошенка і президента Росії Володимира Путіна. У передвиборчому штабі Порошенка підтвердили, що борди є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду.

Разом із тим у штабі Порошенка назвали концепцію скандальних білбордів із зображенням Путіна "простою як двері"  та заявили, що "хочуть нагадати країні, що в таких умовах потрібний сильний президент". Через кілька днів у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що скандальні білборди з Путіним почали змінювати. Згодом це підтвердила і довірена особа Порошенка Семен Кабакаєв.

ВідеоБитва компроматів: передвиборча агітація кандидатів у президенти стає дедалі жорстокішою

КамАЗ збиває кандидата в президенти. Дебати: один хоче 14 квітня, інший - 19-го. У під'їздах з'являються оголошення про наркомана Зеленського. А Путін зникає з агітаційних білбордів кандидата Порошенка. І це лише один день із життя президентської передвиборчої кампанії в Україні. Щодня кампанія стає дедалі жорсткішою. Передвиборче попурі аналізував Сніданок разом із фахівцями.  

Битва компроматів: передвиборча агітація кандидатів у президенти стає дедалі жорстокішою

Залиште свій коментар

Вибір редакції