Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко вперше відреагував на запит НБУ щодо рахунків працівників 1+1 Media

Втручання у діяльність представників ЗМІ неприпустима, вважає глава держави.

Президент України Петро Порошенко після повернення з Австрії відреагував на ситуцію, що склалася довкола журналістів в 1+1 Media після запиту НБУ про надання інформації щодо руху коштів на карткових рахунках співробітників.

За словами речника Порошенка - Святослава Цеголка, - позиція гаранта однозначна.

"Будь-які дії, які можуть сприйматися журналістами як втручання у їх професійну діяльність, неприпустимі", - написав він на свій сторінці у Facebook.

Після повернення з Австрії обговорив з Президентом ситуацію, що склалася довкола журналістів каналу 1+1. Позиція Прези...

Опубліковано Святославом Цеголком 9 лютого 2018 р.

Нагадаємо, 8 лютого в розпорядження "1+1 Медіа" потрапила копія листа Нацбанку до "ПриватБанку". У ньому регулятор просить державний банк надати інформацію про фінансові операції та рахунки майже півсотні фізичних осіб – журналістів, ведучих та топ-менеджерів "1+1".

В "1+1 Медіа" такі перевірки розцінили як політичний тиск на телеканал. Згодом Нацбанк пояснив, що перевірку проводить через "транзакції з ознаками правопорушень". Медіакомпанія в такій відповіді регулятора не бачить пояснення щодо можливого використання НБУ для політичного тиску на неї.

На захист "1+1" висловилися політики, народні депутати та журналісти інших ЗМІ, вбачаючи в таких діях НБУ виконання "замовлення" з Банкової щодо політичного тиску на телеканал.

9 лютого на брифінгу заступниця голови НБУ Катерина Рожкова запевняла, що "список НБУ" щодо працівників "1+1" уперше побачила в Інтернеті та назвала документ суто технічним, "чернеткою". Вона уточнила, що регулятор нині проводить перевірку законності операцій майже шести тисяч фізичних осіб у "ПриватБанку". Не виключає, що фінансові операції могли здійснювати шахраї, без відома фізосіб зі списку. Причетність цих осіб до махінацій має підтвердити чи спростувати перевірка.​ 

Відео"1+1" робить щось правильно": депутати відреагували на намір НБУ перевірити зарплату журналістів

Напередодні лист з вимогою надати виписку з рахунків регулятор надіслав "ПриватБанку". Саме там до недавнього часу працівники отримували зарплати. Політики, журналісти, експерти напередодні під час програми "Право на владу" не приховували свого обурення.

"1+1" робить щось правильно": депутати відреагували на намір НБУ перевірити зарплату журналістів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції