Порошенко вперше зустрівся з "бразильським Трампом" та запросив його до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президенти домовились відновити співпрацю між країнами.

Президент України Петро Порошенко під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі вперше зустрівся з президентом Бразилії Жаїром Болсонару.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"Було наголошено на важливості відновлення повномасштабного двостороннього співробітництва за усіма напрямками, що становлять взаємний інтерес. Сторони обговорили перспективи активізації торговельно-економічної співпраці, у першу чергу у військово-технічній, інвестиційній, енергетичній, науково-технічній та інших сферах. Було також домовлено про проведення найближчим часом чергового засідання Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сторони під час зустрічі підтвердили зацікавленість у перезапуску низки промислових, енергетичних, інфраструктурних та інших проектів, що були призупинені за попередньої адміністрації Бразилії, а також висловилися за необхідність підвищення рівня координації між двома країнами в рамках міжнародних організацій, передусім ООН.

Своєю чергою президент Бразилії заявив про підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

"Петро Порошенко та Жаїр Болсонару відзначили важливість внеску української громади Бразилії у розвиток відносин дружби та стратегічного партнерства між Україною та Бразилією. ...(Український - прим.ред.) президент запросив відвідати з візитом Україну нового президента Бразилії", - додали у відомстві.

Нагадаємо, у Давосі розпочався щорічний Всесвітній економічний форум – захід, на якому говорять про важливе в політиці та шукають партнерів у бізнесі, цього року несподівано зазнав змін. Одразу кілька VIP-учасників скасували свої візити, і це суттєво позначилося на атмосфері.

23 січня у Давосі норвезька компанія NBT, французька компанія Total Eren та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали угоду про створення в Україні на березі озера Сиваш однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції