Порошенко впевнений, що безвізовий режим допоможе повернути Крим і Донбас

Українські громадяни на окупованих територіях отримають право на безвізовий режим після повернення української влади. 

Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом може стати реальним інструментом повернення української влади на територію окупованих районів Донбасу та Криму, вважає президент України Петро Порошенко.

"Це є додатковий стимул і для повернення влади на Донбас, і один із перших елементів стратегії повернення Криму, це створення мотивації для кримчан", - сказав Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

При цьому він вважає, що "боротьба" за думки мешканців Донбасу буде легше, ніж за кримчан.

"Або ви маєте свободу і демократичні правила життя в Україні, свободу інвестицій, низку інших переваг, або ви сидите в окупованому Криму без права отримання міжнародних подорожей, з обмеженими можливостями роботи, бо величезна кількість підприємств закрита, з величезною кількістю обмежень щодо приїзду, інвестицій, сільського господарства і таке інше", - додав президент.

За словами Порошенка, безвізовий виїзд за кордон буде можливий лише за біометричними паспортами, які можливо буде отримати лише на підконтрольній українській владі території.

Президент пообіцяв, що всі українські громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території, гарантовано отримають і біометричні паспорти, і право безвізового подорожування після повернення українського суверенітету.

Нагадаємо, що 18 грудня Єврокомісія рекомендувала ввести безвізовий режим з Україною. Президент України Петро Порошенко запевнив, що безвізові поїздки до Європи стануть можливими для українців уже в 2016 році.

ВідеоБезвізовий режим для українців може запрацювати влітку або на початку осені наступного року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: