Порошенко впевнений, що Євробаскет-2017 зможе обʼєднати українців

Порошенко впевнений, що Євробаскет-2017 зможе обʼєднати українців

В 2017 році Україна зможе забезпечити проведення Євробаскету / Фото: УНІАН

Україна вже має позитивний досвід проведення Євро-2012.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Федерації баскетболу Європи Тургаєм Демірелем, - про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

Порошенко подякував за позицію федерації щодо перенесення Чемпіонату Європи з баскетболу, який мав відбутися в Україні у 2015 році, на 2017 рік.

Президент ФІБА Європа зазначив, що його організація з розумінням поставилася до подій в Україні. За його словами, для проведення чемпіонату такого рівня важливим є питання безпеки, стабільності і належної інфраструктури.

Президент України висловив сподівання, що в 2017 році Україна зможе забезпечити проведення чемпіонату і всі належні умови. Він зазначив, що Україна вже має позитивний досвід проведення масштабних спортивних заходів, зокрема – Євро-2012. На думку глави держави, цей чемпіонат продемонстрував не лише солідарність із Польщею, яка була співорганізатором, але і єдність всередині України.

"Я памʼятаю свої відчуття, коли навіть після того, як ми програли Франції, о другій годині ночі люди з національним прапором та символікою збірної Україні на вулицях Донецька співали гімн. І всі люди це підтримували. Це продемонструвало єдність України, і я впевнений, що баскетбол може зіграти таку ж роль", - сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що Україна проведе Євробаскет-2015, якщо знайде гроші

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація