Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко вражений темпами реформ в Україні

Президент перерахував найуспішніші закони.

Темпи економічних реформ, що реалізуються в Україні, дійсно вражають.

Про це президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook.

«76-е місце в рейтингу Doing business (рейтинг легкості ведення бізнесу Світового банку. Рейтинг охоплює 190 країн )  - недостатній результат для України. І ми рішуче рухаємося вперед, щоб підвищити позиції нашої країни: про це свідчить і новий закон про податок на виведений капітал, і створення Національного бюро фінансових розслідувань, і закон про заборону "маски-шоу" на підприємствах, і закон про приватизацію, і завершення конкурсу на зв'язок 4-го покоління. Це темпи реформ, які дійсно вражають», - зазначив президент.

Реформи

76 місце в рейтингу Doing business – недостатній результат для України. І ми рішуче рухаємося вперед, аби підвищити позиції нашої країни: про це свідчить і новий закон про податок на виведений капітал, і створення Національного бюро фінансових розслідувань, і закон про заборону "маски-шоу" на підприємствах, і закон про приватизацію, і завершення конкурсу на зв'язок 4-го покоління. Це темпи реформ, які насправді вражають.

Опубліковано Петром Порошенком 24 лютого 2018 р.

Нагадаємо, раніше Державний департамент США закликав Україну подвоїти зусилля з проведення реформ.

20 лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що українській владі за чотири роки, що минули після Революції гідності, не вдалося забезпечити стійке економічне зростання і кардинально поліпшити якість життя громадян відповідно до потенціалу країни.

Для продовження співпраці України з МВФ країні необхідно провести ряд реформ: забезпечити відповідність пенсійної реформи меті співробітництва, прийняти закон про приватизацію, привести тарифи на газ у відповідність з імпортним паритетом, створити Антикорупційний суд і забезпечити виконання бюджету на 2018 рік з дефіцитом не більше 2 5 % ВВП.

Залиште свій коментар

Вибір редакції