Порошенко вважає що вступ України до ЄС "справа кількох років"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак президент радить "не хапатися" за якісь конкретні дати.

На думку президента України Петра Порошенка, питання щодо вступу України до Європейського союзу можна вирішити протягом кількох років.

Про це він повідомив 23 листопада під час зустрічі зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету.

Порошенко спочатку порадив студентам не хапатися за дату, навівши у приклад ситуацію з безвізом. Він пояснив, що використовував помилкові дати початку дії безвізу, які сам оголошував, для "тиску на ЄС".

Потім президент сказав, що "це (прим. вступ до ЄС) не питання десятиліть, а питання років".

Він додав, що все необхідне для наближення до ЄС, прописано в Угоді про асоціацію.

"Що треба зробити – я вже чітко визначив. Якщо ви прочитаєте Угоду про асоціацію, там все це є" - сказав він, зазначивши, що Україні потрібно зокрема реформувати більшість галузей та сформувати антикорупційну інфраструктуру.

Нагадаємо, 22 листопада Конституційний суд України надав позитивний висновок закону, який передбачає закріплення в Конституції курсу країни на вступ до ЄС та НАТО. Після цього зміни в Конституції схвалили парламентарі.

ВідеоРада підтримала курс на членство в ЄС і НАТО

Верховна Рада схвалила курс на Євросоюз і НАТО. Відтепер у преамбулі до Конституції буде текст: "європейську ідентичність українського народу і незворотність європейського і євроатлантичного курсу". Свій висновок щодо змін виніс Конституційний суд. 

Рада підтримала курс на членство в ЄС і НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції