Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко ввів в дію рішення РНБО з протидії інформаційній агресії Росії

Рішення РНБО додається лише для службового користування.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України з протидії інформаційній агресії Росії.

Указ №25/2018 від 9 лютого оприлюднено сайті президента України.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 січня 2018 року "Про додаткові заходи щодо протидії інформаційній агресії Російської Федерації", - йдеться в указі.

Введене в дію рішення РНБО додається для службового користування. Контроль за його виконанням покладається на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Раніше заступник секретаря РНБО Олександр Литвиненко заявив, що Росія може вдатися до широкомасштабної військової агресії проти України, якщо не їй не вдасться дестабілізувати ситуацію всередині країни. За його словами, останнім часом у Росії були створені дві нові армії - 8-а та 20-а загальновійськова армії. Також з’явилися три нові дивізії - 150-та, 3-тя, 144-та. Створюються нові дивізії і на Кавказі. Окрім того, Росія швидкими темпами переозброює повітряні армії Південного і Західного військових округів, надсилаючи туди нові літаки. 

Відео"Річниця російської агресії: перемоги і поразки України на інформаційному фронті"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції