Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко ввів в дію таємне рішення РНБО про військово-технічне співробітництво з окремими державами

Контроль за виконанням указу покладено на Турчинова.

Президент України Петро Порошенко 3 жовтня підписав указ, який ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, що стосується військово-технічного співробітництва з іншими державами.

Відповідна інформація міститься на сайті глави української держави.

РНБО ухвалила відповідне рішення на засіданні 13 вересня. Цим документов вносяться зміни до рішення Ради нацбезпеки від 28 серпня 2015 року «Про військово-технічне співробітництво України з окремими державами».

Зазначається, що цей документ таємний.

Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради Олександра Турчинова. Указ Порошенка набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що переговори із адміністрацією президента США Дональда Трампа щодо надання летального оборонного озброєння Україні завершені. "Ми очікуємо відповідного рішення, тому що всі переговори завершилися, і відповідні питання були узгоджені - щодо переліку та типів зброї - і ми очікуємо лише політичного рішення наших партнерів", - сказав він. 

Адміністрація США та обидві партії у Конгресі виступають за надання Україні летального оборонного озброєння. Але остаточне рішення лишається за президентом США Дональдом Трампом. 

ВідеоПорошенко ввів у дію рішення РНБО щодо нових правил перетину кордону

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції