Порошенко з родиною проголосував на парламентських виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експрезидент розповів: проголосував за "ЄС та НАТО".

21 липня експрезидент та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко проголосував на позачергових виборах до Ради.

На виборчу дільницю у Будинку офіцерів ЗСУ у Києві він прийшов разом із дружиною Мариною Порошенко, дітьми та невісткою.

"Проголосував за ЄС, проголосував за НАТО. Я проголосував за європейську і євроатлантичну Україну. Україну, яка рухається вперед, у родину європейських народів, бо лише ці два потужних союзи – ЄС та НАТО є гарантами миру, безпеки, добробуту для кожного українського громадянина", - повідомив лідер партії "ЄС".

За його словами, команда, за яку він віддав голос,  "унікальна" та "здатна зупинити російський реванш і рухати країну вперед".

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Через місяць, 20 червня Конституційний суд України визнав оголошення виборів законним. Із відповідним поданням щодо конституційності президентського указу звернулись народні депутати від "Народного фронту". На думку суддів, через внесені до Конституції змін з приводу формування коаліції і відсутності правового регулювання був створений конфлікт між президентом і Верховною Радою. Таким чином, розв'язати суперечності можуть тільки вибори.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції