Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко закликав Ізраїль частіше впускати українців

Існуюча практика реалізації безвізового режиму не дуже подобається президентові.

Президент України Петро Порошенко висловив занепокоєння з приводу деяких нюансів дії безвізового режиму з Ізраїлем. Ця тема була піднята під час зустрічі з міністром Держави Ізраїль Зєевом Елькіним.

"Президент України відзначив занепокоєння з приводу існуючих фактів недопуску українських громадян на територію Ізраїлю, незважаючи на існування безвізового режиму поїздок для громадян обох держав. Він закликав ізраїльську сторону вжити всіх можливих заходів для поліпшення ситуації у цій сфері", - повідомила президентська прес-служба.

Також на Банковій наголосили на активізації політичного діалогу з Ізраїлем, обговоренні торговельно-економічної співпраці, перспективах підписання міждержавної угоди про вільну торгівлю тощо.

Відео70 років незалежності: що варто знати про державу Ізраїль

Це одна із найменших і наймолодших держав світу, але це не заважає їй активно розвиватися. Ізраїльські вчені вже встигли прославитися на весь світ своїми досягненнями, а жінок тут менше, ніж чоловіків. Сьогодні Ізраїль святкує сімдесяту річницю незалежності. “Сніданок” зібрав найцікавіші факти про цю неймовірну країну.

70 років незалежності: що варто знати про державу Ізраїль

Вибір редакції