Порошенко закликав лідерів Євросоюзу подовжити санкції проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, європолітики повністю підтримують Україну.

Президент України Петро Порошенко закликав європейських лідерів зберегти санкції проти Росії через невиконання нею Мінських домовленостей.

Про це він заявив під час робочого візиту у Гельсінкі.

"Я закликав лідерів Європи обов’язково мобілізуватися, забезпечити єдність і продовжити санкції проти Російської Федерації у зв’язку з відсутністю будь-якого прогресу щодо імплементації Мінських домовленостей, забезпечення режиму твердого припинення вогню і виведення російських військ і російської артилерії з української території, забезпечити прогрес в частині звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованих територіях і в тюрмах Росії і на території окупованого Криму", - сказав він.

За словами Порошенка, він "відчув потужну і повну підтримку України з боку Європейського Союзу".

Окрім цього український президент зазначив, що взяв участь у роботі 25-го Конгресу Європейської народної партії.

"Позиція була абсолютно одна: як нам зберегти мир, як нам забезпечити єдність Європейського Союзу", - резюмував він. 

Нагадаємо, 12 вересня Рада Європейського союзу ухвалила рішення про подовження персональних санкцій проти росіян та сепаратистів у Криму та на Донбасі, а також юридичних компаній. Обмежувальні заходи щодо дій, що підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, було подовжено до 15 березня 2019 року. 

Санкції діють проти 155 осіб та 44 компаній. Вони передбачають заморожування активів на території ЄС та заборону на в'їзд до країн-членів Європейського союзу.

ВідеоЄвропарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Відповідну резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі європейські депутати схвалили на засіданні у Страсбурзі. Будівництво та запуск Керченського мосту вони назвали незаконним і закликали перевірити, чи не порушували санкційний режим причетні до будівництва європейські компанії. 

Європарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Залиште свій коментар

Вибір редакції