Порошенко закликав маріупольців зміцнювати оборону й готуватися до підлого порушення перемир'я

Щойно очільник України приїхав у Маріуполь, бойовики обстріляли блокпости.

Президент України Петро Порошенко під час візиту до неспокійного Маріуполя заявив, що зараз дуже важливо побудувати фортифікаційні споруди навколо міста, адже всі мають бути готовими до підлого порушення режиму припинення вогню.

"Все, що ви робите сьогодні, дуже потрібно місту і країні. Ми повинні захистити місто, ми повинні побудувати фортифікаційні споруди. Мої наради з силовиками присвячені саме цьому - ми повинні бути готові до підлого порушення режиму припинення вогню", - заявив Петро Порошенко.

Також глава держави розповів, що Служба безпеки президента наполягала перервати візит до Маріуполя із міркувань безпеки. Адже про його візит стало відомо завчасно і противник почав артобстріл блокпоста.

"Вивісили на сайті обласної адміністрації (Донецька ОДА – прим.ред.), що Порошенко приїжджає в Маріуполь - завчасно, щоб усі знали. Час поставили 13.30 - на дві години раніше, ніж мало бути, і рівно о 13.30 почався артилерійський обстріл блокпоста", - додав він.

Проте Петро Порошенко відмовився і продовжив робочу поїздку.

"Я ж кажу - ні, якраз так і потрібно. Тому, що ми повинні показати, що ми їх не боїмося. Саме в цій ситуації місце президента - тут (у Маріуполі – прим.ред.)", - заявив глава держави.

Нагадаємо, Петро Порошенко у Маріуполі приміряв шеврони "Укроп" і поговорив із металургами комбінату ім.Ілліча.

ВідеоПорошенко у Маріуполі говорив про мир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: